niedziela, 25 października 2015

DontTellHim widzimy się już dziś!

Dziś o 15:00 w warszawskim studiu fotograficznym Cukry widzimy się na najfajniejszym wydarzeniu w mieście, czyli otwartej dla wszystkich sesji zdjęciowej "Zrób sobie zdjęcie z przyjacielem i DontTellHim". Sesja planowana była początkowo na sobotę, ale okazało się, że dobra karma wraca błyskawicznie i Kasia Marcinkiewicz, która wykona nam zdjęcia pro bono, dostała świetną propozycję zawodową właśnie na sobotę - stąd zmiana dnia w niemal ostatnim momencie. Tutaj znajdziecie link do wydarzenia, wystarczy KLIKNĄĆ.

Kolejna rzecz jest taka, że do atrakcji okołowyprawowych doszła kolejna, czyli bazarek z fajnymi rzeczami do wylicytowania, z którego dochód oczywiście zasili konto wyprawy. Jedno się nie zmienia - każda osoba, która wygra licytację, weźmie udział w wyprawie poprzez umieszczenie jej imienia na samochodzie. Pośród rzeczy, które można wylicytować są też dwie specjalne: sesja portretowa w wykonaniu Michała i oprawiona, sygnowana fotografia jego autorstwa. Na bazarek traficie klikając TU.

Na koncie wyprawowym jest już ponad 28 tysięcy złotych, co oznacza, że wkrótce przekroczymy 30 tysięcy!!!! Pędzę spać i obiecuję pisać częściej. A póki co - nieustannie zapraszam Was na FP akcji, tam piszę dużo i często!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka