JAK TO DZIAŁA?

Na stronie projektu WheelChairTrip Michał podał jakiś czas temu numer konta, na który można wpłacać pieniądze na wyprawę. Co jakiś czas ktoś coś wpłaca i wtedy Michał jest najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi J Chciałabym, żeby tych chwil było więcej i żeby wyprawa dzięki wpłatom stała się bardziej realna. By akcja #DontTellHim odniosła pożądany skutek, potrzebuję Twojego wsparcia.

Proszę, wpłać dowolną kwotę na konta Michała z dopiskiem „na wyprawę” i powiedz (w tajemnicy oczywiście!) o akcji JEDNEJ osobie prosząc ją o to samo. W ten sposób razem możemy dotrzeć z akcją do wielu wyjątkowych osób i jednocześnie utrzymać wszystko w sekrecie.

Na bieżąco będę pisać Wam na FB jak wygląda sytuacja z wpłatami (postaram się to jakoś dyskretnie "wydobyć" z Michała, o ile sam się wcześniej nie pochwali). Na koniec przygotuję podsumowanie, żebyście wiedzieli ile udało nam się razem zebrać i czy samochód dzięki temu będzie gotowy do podróży! Trzymajcie kciuki i do dzieła!

Dane do przelewu:
Michał Woroch - ul. Zielona 15, 88-430 Janowiec Wielkopolski
nr rachunków odbiorcy: 76 1090 1362 0000 0001 0167 7415
tytuł wpłaty: na wyprawę

MOŻNA TEŻ:

1. Kupić worek NOŚ MNIE, z którego cały dochód (50 zł) Magda przekaże na wyprawę.
2. Kupić tiszert marki Gego #DontTellHim, ze sprzedaży którego Grzegorz i Aneta przekażą 25 zł na wyprawę.


3. Kupić torbę lnianą KsyKsy #DontTellHim, ze sprzedaży której Alicja przekaże 25 zł na wyprawę.


4. Wziąć udział w profesjonalnej portretowej sesji zdjęciowej, z której cały dochód 250 zł, zostanie przekazany na wyprawę (Uwaga! Zostało JUŻ TYLKO 8 miejsc).
6. 24 października w Warszawie wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu "Zrób sobie zdjęcie z przyjacielem i #DontTellHim" 


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka