środa, 14 października 2015

#‎DontTellHIm‬ dla początkujących, czyli 10 najważniejszych faktów dla osób, które dopiero do nas dołączyły

1. Mam na imię Iza i wymyśliłam DontTellHim, żeby pomóc mojemu przyjacielowi Michałowi w spełnieniu jego marzenia jakim jest podróż po Ameryce Południowej. Żeby Michał mógł w tę podróż pojechać, musi dostosować kupiony przez siebie samochód terenowy do potrzeb osób poruszających się na wózku (Michał pojedzie na wyprawę razem z Maciejem Kamińskim, również wózkowiczem, z którym w 2012 roku objechał Europę). Na początku akcja była wielką tajemnicą, ale udało się ją utrzymać w sekrecie przed Michałem jedynie cztery dni.

2. Przystosowanie samochodu będzie kosztować 50 tysięcy złotych, zebraliśmy już prawie 23 tysiące, potrzebujemy jeszcze tylko 27 tysięcy.

3. Żeby dołączyć do akcji wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto wyprawy: http://bit.ly/DontTellHimNumerkonta Imię każdej osoby, która wpłaci na wyprawę, zostanie umieszczone na samochodzie i pojedzie do Ameryki Południowej.


4. Symbolem akcji jest zdjęcie z palcem na ustach, czekam na Twoje. Jeśli wrzucisz je także na swój profil na FB i napiszesz o naszej akcji, będzie wspaniale!


5. Jeśli do końca października zbierzemy całość, obiecałam, że wytatuuję sobie #DontTellHim


6. Do #DontTellHim dołączyli wspaniali ludzie: ponad 220 osób wpłaciło już na wyprawę, ponad 2200 osób polubiło naszą stronę na FB, do akcji dołączyli też: Aga Zaryan, Mela Koteluk, Martyna Wojciechowska, Grzegorz Turnau, Krzysztof Napiórkowski, Natasza Goerke, Wojciech Tochmann, Dawid Podsiadło, Maria Seweryn, Anna Skura, Aneta Jadowska, Agnieszka Krawczyk, Baash, Pustki, Fismoll, The Dumplings, Rysy, Chorzy, Miss Polski na Wózku 2015, Fundacja Jedyna Taka, zespół Wspieram.to.


7. Wszystkie informacje o wyprawie Michała można znaleźć na stronie: http://wheelchairtrip.com/


8. W podziękowaniu za pomoc po powrocie z wyprawy Michał udostępni wszystkim za darmo stock ze zdjęciami zrobionymi przez niego podczas półrocznej wyprawy. Poza tym przygotuje stronę-manual ze wszystkimi instrukcjami jak przygotować się do tak długiej podróży, jak dostosować samochód terenowy do potrzeb osoby poruszającej się na wózku oraz umieści na niej wszystko, czego dowie się podczas podróży o Ameryce Południowej.


9. 24 października w Warszawie odbędzie się otwarte dla wszystkich wydarzenie "Zrób sobie zdjęcie z przyjacielem": https://www.facebook.com/events/1706999946200639/ Mam nadzieję, że się spotkamy


10. Aby dołączyć do drużyny WheelChairTrip można także kupić gadżety związane z akcją i wyprawą: https://www.facebook.com/media/set/…

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka